SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Punto
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2001
ID e produktit :
103436
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fiat punto 1.2 16V ABS AirBag Ac (klima) 4 dyer Central Timoni hidroalik(city) Gomat e reja M+S vetura eshte tiptop Regjistrim deri ne maj 2016 Servisin komplet te kryer Edhe rrypin dhemzor Vetura eshe ne gjendje perfekte Vetura nuk eshte hipoteke

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
044393828
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »