SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel antara 2.0 cdti
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Nëntor '15
Lloji :
Opell
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
103439
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel antara 2.0 cdti cosmo(full extra)120000km te garantuara me liber te servisitKa rexhistrim deri ne korrik 2016

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhavit
Gjakovë
044179083
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »