SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault scenic 1.9CDI
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Lloji :
Renault Megane
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
103448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Renault Scenic 1.9 CDI
- eshte ne gjendje te rregullt dhe i pershtatshem per familjar, ka nje vozitje shum komode.
- Posedon -
- 2 par goma dimer dhe ver
- 4 dritare elektronike
- 4 Fellne alumin
- 8 fioka ner karrika per shfrytzime te ndryshme
- Radio CD
- serviset i ka me rregull
- eshte dora e par e vozitur ne kosove, si dhe hargjimet i ka ekonomike.
Informata rreth publikuesit
beedi
045552142
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »