SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW SHARAN 1.9 TDI
Çmimi :
€5,199.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '13
Lloji :
Volkswagen Jetta
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
10349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW SHARAN 1.9 Tdi me 7 ulse i posardhur nga gjermania

VETURA POSEDON: Klimatronik dy zonale, nxemje ne sedile

4 Xhamat me rrym, Pasqyret me rrym dhe me nxemje

CD shallzher me 6 cd, Tempomat, Komanda ne timon

vetura esht e ardhur nga gjermania posedon 2 qelsa

vetura esht shum e ruajtne sikur mbrenda edhe jasht

vetura esht pa asnje defekt dhe shum ne gjendje te mir

qmimi pa dogan 5199 euro kurse me dogan 7499 euro
Informata rreth publikuesit
Agron
Prishtinë
044515242
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »