SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel vecter
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '15
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1992
ID e produktit :
103493
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen opel vecter viti i prodhimit 92 ne gjendje shum te mir bajm edhe ndrrim me nja vetur ma te re vetura ka sigurim deri me 15.10.2016Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erfan
049502815
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »