SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opell movano 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '15
Lloji :
Opel Movano
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
ID e produktit :
103495
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opell movano 2004

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim F.
Prizren
044217174
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »