SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 6 2.0 TDI DSG
Çmimi :
€9,499.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '13
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
176,400
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike
ID e produktit :
10350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 6 2.0 tdi dsg automatik, viti 2009

te kaluara 176400 te garantuara posedon liber servisi 2 qelsa,

qmimi i pa doganuar 9499 kurse me dogan 12500

ne gjendje shum te mir e te ruajtun
Informata rreth publikuesit
Agron
Prishtinë
044515242
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »