SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Merica 1.7 CDTI
Çmimi :
€3,750.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '13
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
10351
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL MERIVA 1.7 CDTI DIESEL i posa ardhur nga gjermania

Klimatronik dy zonale, cd radio, Bordkompjuter, Komanda ne timon

Xhamat me rrym, pasqyret me rrym, Fellne origjinal opel me goma shum te mira

vetura esht pa asnje defekt dhe shum e ruajtne mbrenda dhe jasht

vetura i ka kilometrat e garantuara me liber te servisit

vetura posedon 2 qelsa, RRYPI DHEMBEZOR JU KA NDRUAR para 15 mij kilometra

qmimi pa dogan 3750, kurse me dogan 5150
Informata rreth publikuesit
Agron
Prishtinë
044515242
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »