SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 325i 24v
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '15
Lloji :
BMW 325
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1990
Ekstra :
ABS, Alarm, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Child Locks, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
103516
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
bmw 325i 24v bmw asht ne gjendje shum te mir nr 044 777 822 ky nr asht edhe ne viber
Informata rreth publikuesit
denisi
Drenas
044777822
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »