SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.6
Çmimi :
€1,100.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '15
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1994
ID e produktit :
103518
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel astra ne gjendje te rregullt
Viti prodhimit 1994
Regjistrim RKS deri qeshor
1.6 benzins
Karavan
Dokumentacionet ne rregull
Per qdo informacion tele: 044 -171-104
Informata rreth publikuesit
Martin
Gjakovë
044-171-104
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »