SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nisan primera
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '15
Lloji :
Nissan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
103522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Viti 2002 Motorri 2.2 diesel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elshani
Linz, Austria
044688939
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »