SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7 CDTI
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '13
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
10353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OPEL ASTRA 1.7 CDTI dizell me dogan te paguar

VETURA POSEDON; Klimatronik, Tempomat, Bordkompjuter

Xhamat me rrym, Pasqyret me rrym, Cd radio, komanda ne tomin etj etj.
vetura posedon liber te servisit dhe dy qelsa, 4 gomat e reja i ka

e ardhur nga gjermania dhe ka te paguar doganen

vetura esht shum e ruajtne mbrenda dhe jasht

ne gjendje shume te mir pa asnje defekt
Informata rreth publikuesit
Agron
Prishtinë
044515242
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »