SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ople
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Janar '16
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2008
ID e produktit :
103534
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pikapi opel viti i prodhimit 2008 dizell motori 1.3 me klim rebrasnin me zingjir me tabela te austris

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florim
Gjilan
044590615
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »