SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 320 diesel
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '15
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
320,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
ID e produktit :
103538
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet bmw 320 2.0 diesel 1999 1 vit regjistrimPostuar nëpërmjet celularit
viber +37745667665
Informata rreth publikuesit
ardian
Prishtinë
045667665
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »