SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golf 3
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
13 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1993
ID e produktit :
103544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 3

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
sami
Pejë
044484893
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »