SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5 2004
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Gaz
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
ID e produktit :
103556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5
Informata rreth publikuesit
Valdet
Ggh
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »