SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault clio 1.2 2000
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '15
Lloji :
Renault
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2000
ID e produktit :
103569
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault clio 1.2 benzine2000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qëndrim
Pristina
045 350 015
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »