SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran Automatik DSG
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
Lloji :
VW TOURAN
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi, Sensor Parkingu
ID e produktit :
103577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Touran Automatik DSG ne gjendje shume te mire teknike dhe optike i ardhur nga Zvicra me motorr te tipit te ri - Viti i prodhimit 06.10.2006 - Automatik DSG - Klimatronik dyzonale - Tempomat - Sezora - Air Bag - Xenon - Child lock - Xhama me rryme - Fellne alumini VW dhe goma te mira etj... Kontakt Viber : +37745466644
Informata rreth publikuesit

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »