SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Phaeton
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Phaeton
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
103579
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes phaeton 3.0 ose e ndrroj me s-class 2006 2007--- 044514114
Informata rreth publikuesit
lemii_
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »