SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel astra 1.7 cdti 2005
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '15
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
258,256
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
103585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel astra 1.7 cdti viti 2005
vetura eshte e doganuar
vetura posedon klimatronik abs airbag senzora shiu mbyllje qendrore ulest gjysem likur etj
Informata rreth publikuesit
vesel
Gjilan
+37745530452
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »