SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ford fiesta 1.4 tdci 2005
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '15
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
233,000
Motori (kubik) :
1400.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
103588
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje shum te mire motori - 230.000 Km .Trapi i shtrengum nuk ndihet.kurgjo.Dy dyer.Ka rexhistrim edhe 11 muj.goma treja. Perkthimi i menjihershem pa kurfar pengese bankare apo qfare do tjeter.Amortizera te.rij .senzora..klima funkcionale.. pasqyre me ryme ..servisi i krym para 1500 km...etj. Qmimi 3700 E .Ne emen tem personal

Keri gjindet ne Prishtinevigan - 049410868
Informata rreth publikuesit
Visar
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »