SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
veture
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '15
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
1990
Ekstra :
CD Player, Radio
ID e produktit :
103608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
volkswagen Polo 1.3 benzin viti 1990 regjistrim 11 muj Rks ne gjendje te rregullt eshte shum ekonomik. 4goma te dimrit radio cd.
Informata rreth publikuesit
Jaser
Prizren
049572786
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »