SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet peugeot expert 2005 1.9 hdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '15
Lloji :
Peugeot Expert
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
103611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peugeot expert 2005 1.9 HDI
Viber +41766510445Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Djali
049107241
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »