SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 6 2.0 TDI 2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor '15
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
103615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te mire ne te gjitha aspektet.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Cuffi
Prizren
045974980
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »