SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
w walsfagen kombi 2
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Beetle
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1987
Ekstra :
CD Player, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
103620
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes w2negjendjeshum te mir i qlajmruar me koh pa denim investim mrenda dhe jasht i hatashem ne gjendje shumprefekte ne emrin tim personalka mundsi ndrrimi pres bleres serioz
Informata rreth publikuesit
Besim
Pristina
hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »