SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mini motor iardhur nga zvicra urgjent
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '15
Lloji :
Yamaha Aerox 4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100
Motori (kubik) :
50.00
Viti :
2014
ID e produktit :
103632
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes minimotorrin ngjendje te regullt iardhur nga zvicra Tel/viber +38649399401

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albin
Peja
049399401
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »