SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2003 benzin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor '15
Lloji :
Chrysler Crossfire
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
12,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2004
ID e produktit :
103634
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Chreysler craisfry

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nexhi
Kosovo
0448352131
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »