SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 318ci e46 2002
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor '15
Lloji :
BMW 318
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
183,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
103637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 318ci 2.0 benzin 148ps m-paket fabrikisht i punuar ekstra ne zvicerr ngjyra e zez 50% fellne 18" body kit & interior m3 dmth jasht dhe brenda osht komplet m3 regjistrim 10 muaj , qmimi i diskutushem numri i telefonit 045-60-60-10 gabim osh 044 kerkojm falje per gabim.
Informata rreth publikuesit
Erolind M.
Prishtinë
044606010
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »