SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf V
Çmimi :
€7,100.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
103659
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf V 1.9 viti 2007 , i sapo doganuar (2 jave) ,full opsione :klime,navigacion,bluetooth,mikrofon,ulese me nxemje,sensor parkingu,tempomat,ABS etj etj, vetura eshte ne gjendje shum te mire,pa asnje vrejtje .
Informata rreth publikuesit
N.T.P XIA COM
Ferizaj
045606630
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »