SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes B 200
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes B 200
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
103661
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes B200 viti 2006 regjistrim 1 vitPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nikoll
Gjakovë
044-129-387
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »