SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha TRI-Z 250
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '15
Lloji :
Yamaha T-MAX Bronze
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
1990
ID e produktit :
103663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Yamaha TRI-Z 250 me 60 kuaj fuqi i doganuar dhe ne gjendje te rregullt.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
044217557
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »