SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault scenik 4x4
Çmimi :
€2,150.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '15
Lloji :
Renault Scenic
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
103673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura osht xhip Renault scenik 4x4. Osht djegje shum mir osht i ardhur nga zvicra. Per info mashum mun te lajmroni ne tel ose viberPostuar nëpërmjet celularit. 0637712371
Informata rreth publikuesit
Luli
Prishtinë
381637712371
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »