SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat, 1.9 TDI
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control
ID e produktit :
103678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat-i ne foto. - Viti i prodhimit - 2001 - Tipi i motorrit - TDI (DI e kuqe) - Klimatronik - Mbyllje qendrore - ABS - Xhamat me mbyllje elektronike - Tempomat - ESP - Ksenon/Biksenon - Senzora te shiut - Gomat e reja te dimrit dhe te veres - Regjistrim deri me 26 Dhjetor 2015 -
Rrypi i sapondrruar, ne gjendje te mire teknike
Informata rreth publikuesit
granit
Prishtinë
044352345
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »