SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira 2008 CDTI
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '15
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
249
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
103679
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Zafira 2008 Ngjengje trregullt te Kaluara 249.000 i sapo Ardhur Nga zvicra por me regjistrim Ks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jetmir
Ferizaj
045/602/182
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »