SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet yamaha xmax250cc
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '15
Lloji :
Yamaha X-MAX 250
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
5,929
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
2014
ID e produktit :
103696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Yamaha XMax 250 Viti prodhimit : 20.08.2014Regjistrim deri me daten 01.09.2016Servisin e ka te kryerTe kaluara :5929KmGarancion ka edhe 1 vite ne auto kacandolli te dilleri i autorizuar per yamaha ku edhe eshte ble.Te gjitha informatat mbi motorin mund te kontrollohen te auto kacandolliNe kete cmim hyn edhe 2 helmeta 1 jakne acrabis dhe 1 pare dorza acrabis te cilat jane te perdorura vetem 1 sezone.Statistikat e motorit jane keto :EngineXMAXEngine typeSingle cylinder, liquid-cooled, 4-stroke, SOHCDisplacement249ccBore x stroke69.0 mm x 66.8 mmCompression ratio10 : 1Maximum power15 kW @ 7,500 rpmMaximum torque21 Nm @ 6,000 rpmLubrication systemWet sumpFuel systemElectronic Fuel InjectionIgnition systemTCIStarter systemElectricTransmission systemV-Belt AutomaticChassisXMAXFront suspension systemTelescopic forksFront travel110 mmRear suspension systemUnit SwingRear travel84 mmFront brakeSingle Disc, Ø 267 mmRear brakeSingle Disc, Ø 240 mmFront tyre120/70-15Rear tyre140/70-14DimensionsXMAXOverall length2,160 mmOverall width790 mmOverall height1,385 mmSeat height785 mmWheelbase1,545 mmMinimum ground clearance125 mmWet weightABS 182 kgFuel tank capacity13.2 litres

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
pleurat
Prishtinë
045565777
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »