SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Alfa Romeo 147 JTD 1.9 dizell
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '15
Lloji :
Alfa Romeo 149
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
103708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- SHES Alfa Romeo 147 JTD 1.9 ose BEJ NDRIM me veture me te vogel.

- Eshte dizell i prodhuar ne fund te vitit 2003.
- Eshte i regjistruar me targa te Kosoves deri ne Qershor 2016.
- Ka 4 dyer, karrikat me lekure, klimatronik me 2 kanale, 4 xhamat elektrik, pasqyret elektrike, ABS, ASR, airbag, mbyllje qendrore, radio, CD player, fellne te aluminit (orgjinal te allfes), ditat e mjegulles etj.
- Te gjitha serviset i ka te kryera me kohe dhe eshte ne gjendje shume te mire.

- KONTAKTI: +38649501870 (viber)
Informata rreth publikuesit
Ledri
Prishtinë
049501870
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »