SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL VECTRA B ndrrim me motor mbi 600cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '15
Lloji :
Opel Vectra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1997
Ekstra :
ABS, Airbags
ID e produktit :
103711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel vectra b viti i prodhimit 1997 1.6 16v benzin ndrrohet me motor mbi 600cc mund te kontaktoni ne numrin 049628401 dhe ne viber ne 0038651720775
Informata rreth publikuesit
R
Prishtinë
38631290775
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »