SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat bravo
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '15
Lloji :
Fiat Bravo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
103715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fiat bravo 1.9 jtd ne gjendje te mir shpenzime shum te vogla

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Defrim
Pejë
049532622
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »