SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet motorri dayang 49cc
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '15
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
10,000
Motori (kubik) :
49.00
Viti :
2013
ID e produktit :
103717
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet motorri papaq 49cc
ngjyr e kuqePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ledi
+355682992499
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »