SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot frigo viti 2010 2.0 kw 88-120 ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Lloji :
Peugeot Expert
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
103720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot expert frigo i posa ardhur nga gjermania .
Frigo shum i mire dhe funksional-15 dhe +
Ne kabin ka klime dhe nxemje webasto ka dy kompresora dhe punon shum mire me garanci motori i ka serviset me liber dhe rrypi i nderruar ne servis autorizun me fatur
Shum i paster si brenda dhe jasht pa asje grithje tel 044121651 per qdo detaj laj .
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Ferizaj
044121651
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »