SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim qdo lloj automjeti pa dogan te ardhur nga gjermani austria zvicra
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '15
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
100
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
103722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ju lutemi vetem teegoni qfar veture deshironi ne do ju tregojm qmimi dhe du ju sjellim ne kosov per 72 or flm per mirkuptim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Berisha
Prizren
436767308499
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »