SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
nissan primastar 2007 cdi
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '16
Lloji :
Nissan Cabstar
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2007
ID e produktit :
103723
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
nissan primastar cdi diesel i mbyllur rek regjistrimi i par i ardhun nga gjermania viti prodhimit 2007 xhamat central hiraolik radio cd dyret central 197000 km shitet urgjent ne gjendje shum te mir etj...044886866 edhe viber +37744886866Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Coli
044886866
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »