SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Suzuki 250kubik
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Lloji :
Suzuki
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
250.00
Viti :
1995
ID e produktit :
103731
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
suzuki 250kubik viti 1995 per me shum info: 049 317 396Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Meti
Prishtinë
044933679
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »