SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2000
ID e produktit :
103756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Robert
044-215-044
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »