SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Korrik '13
ID e produktit :
10380
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi A4

Viti 1995

Diesel

4 dyr

1.9

Qmimi:3,700
Informata rreth publikuesit
Artrin
Vushtrri
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »