SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda Preluda 1.8 Sport
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Lloji :
Honda Prelude
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
15,600
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
103814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
viti i prodhimit 2000
Benzin Manual
Per info; +37744348234
Informata rreth publikuesit
david
Klinë
+37744348234
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »