SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.8 benzin - gaz
Çmimi :
€2,900.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '15
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1800.00
Viti :
1998
ID e produktit :
103821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 1.8 benzin - gaz ne dizne ne gjendje shume te mire teknike ,gjama elektrik ,nxemje te karrikave ,ABS ,Airbag ,Klimatronik ,punon ne dy opsionet mire si ne benzin ashtu edhe ne gaz rigjistrim deri me daten 02=11=2016
Informata rreth publikuesit
krenar_qiqa
+38649553526
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »