SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Jeep 2.8 cdi 2006
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Lloji :
Jeep Chreokee
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
142,000
Motori (kubik) :
2800.00
Viti :
2006
ID e produktit :
103825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Jeep 2.8 cdi 2006 142000 km. 4x4 Pa dogan . Ose bejm ndrrimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arti
Pejë
049316828
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »