SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw t 4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor '15
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1999
ID e produktit :
103828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vw t4 99 2.5 diessel ngjyrë e bardhë i revjistruar në gjendje të mirë qmimi sipas mar veshjes.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Razim
049138484
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »