SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '15
Lloji :
Mercedes 290
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,000
Motori (kubik) :
2900.00
Viti :
1996
ID e produktit :
103831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes E 290 viti 1996 Te kaluara 194000, 7 Muaj regjistrim ne gjendje shume Te mire.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adnan
Prishtinë
044/144-321
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »